Jak wyplatać figurki z gumek. Mistrzowska klasa z wideo

Nowatorskie zajęcie – tkanie z gumek Rainbow Loom zyskało wielu fanów na całym świecie. Teraz dzieci czekają na nowe filmy o tym, jak tkać nie tylko bransoletki z gumek, ale także różne figurki zwierząt. Niedrogie zestawy Rainbow Loom Bands zapewnią rozrywkę Twoim dzieciom. Dziecko może samodzielnie wykonać piękne tęczowe bransoletki, pierścionki, utkać ubranka dla lalek, etui na telefon i wiele więcej. W tym artykule dowiesz się o tkanie z gumek figurek. Mamy nadzieję, że nasz wybór filmów będzie przydatny i pomoże utkać produkt własnymi rękami o dowolnej złożoności..

W tym artykule dowiesz się o tkaniu figurek z gumek. Mamy nadzieję, że nasz wybór filmów będzie przydatny i pomoże utkać produkt własnymi rękami o dowolnej złożoności.

Owoce z gumek bez maszyny

Aby utkać dojrzałą truskawkę z gumek, będziesz potrzebować szydełka, zielonych i czerwonych gumek w różnych odcieniach. Owiń pierwszą gumkę wokół haczyka w trzech obrotach. Weź dwie inne czerwone gumki i przeciągnij je przez owinięte. Załóż pętlę na haczyk. Podobnie weź dwie czerwone gumki i przeciągnij przez pętle, które są na haczyku. Trzeba to zrobić pięć razy..

Następnie pętle są zakładane na haczyk, który znajduje się na samym dole. Następnie ponownie weź dwie gumki, przewlecz je przez te na haczyku i kontynuuj na drutach. Zrób to więc cztery razy, a następnie ponownie załóż gumki na haczyk, które mamy na samym dole. Mamy jagodę.

Teraz zaczynamy tkać działki truskawek. Aby to zrobić, przekręć zieloną gumkę cztery razy, weź dwie zielone gumki i przeciągnij je przez skręconą. Zrób trzy z tych półfabrykatów sepal na haczyku. Weź jedną gumkę i przeciągnij ją przez wszystkie zielone liście i przez czerwoną jagodę. Oderwij truskawki i wsuń wystającą gumkę.

Bez maszyny możesz stworzyć całą łąkę owocową. Jedyną różnicą między pracą bez maszyny a pracą z maszyną jest ograniczenie rozmiaru. Na haczyku można wpleść tylko małe figurki. Jednak w przypadku niektórych produktów nie jest tak źle, na przykład jagody będą wyglądać pięknie w miniaturze..

Obejrzyj wideo: Jak utkać bransoletki, figurki, owoce bez gumek Truskawka

Owoce i jagody gumowe są idealne do zabaw dla dzieci lub wystroju pokoju. Nowoczesne szwaczki z Krosna Rainbow nauczyły się tkać marchewki, banany, wiśnie, truskawki i nie tylko.

Tkanie figurek zwierząt z gumek

Każde dziecko chce bawić się ze zwierzętami, niestety nie zawsze im się to udaje. Pluszaki w kształcie zwierzątek stały się dobrą alternatywą dla tych prawdziwych. Ponieważ ostatnio popularność tkania z gumek rośnie, proponujemy spróbowanie utkania małej osy bez maszyny. Owad ten jest jasny i zauważalny, jednak powoduje strach nie tylko u dzieci, ale także u dorosłych. Osa wykonana z gumek będzie całkowicie bezpieczna i spokojnie można ją sadzić na owocach wykonanych z gumek.

Weź czarną gumkę, złóż ją dwukrotnie i połóż na palcach ósemką. Następnie weź dwie żółte gumki i załóż je na palce. Następnie upuść ósemkę na środek. Załóż dwie czarne gumki, odrzuć żółte. Więc naprzemiennie między żółtymi i czarnymi gumkami. Powinieneś mieć tułów osy odpowiedniego rozmiaru, a następnie przełożyć gumki na jeden palec..

Przenieś figurkę na haczyk. Użyj elastycznej opaski na anteny osy, takiej jak czarno-biała lub z pryszczami. Przeciągnij go przez gumki na haczyku i zawiąż, aby nie spadł. Dobrze dokręć, a następnie odetnij gumkę i będziesz miał dwie anteny.

Obejrzyj wideo: Tkanie z gumek. Figurki z gumek bez maszyny. Wasp Bee Prosta i szybka

Teraz musimy zrobić skrzydła dla osy. Aby to zrobić, włóż haczyk do ciała osy i nawlecz białą gumkę. Zrób też trochę niżej, a będziesz miał dwa skrzydła osy..

Tkanie figurek z gumek z filmem – okazja do urozmaicenia wolnego czasu i uzupełnienia kolekcji zabawnymi figurkami.