Tkanie z gumek. Kursy mistrzowskie wideo

Tkanie z gumek wideo | Kursy mistrzowskie YouTube

Rękodzieło młodzieżowe zyskuje coraz większą popularność i nie jest to zaskakujące, ponieważ możesz własnymi rękami robić wspaniałe prezenty, pamiątki i tylko modne dodatki. Ta czynność jest o wiele ciekawsza, bardziej opłacalna i po prostu sprawia przyjemność. Dziś porozmawiamy z Wami o tak ciekawej lekcji jak tkanie z gumek. Możesz tkać wszystko, od gumek: bransoletki, breloki, etui na telefony, zabawki i wiele więcej. Korzystając z wyobraźni i zestawu Rainbow Loom, możesz samodzielnie stworzyć dowolny przedmiot. Na naszej stronie zebraliśmy kilka lekcji mistrzowskich krok po kroku na ten temat, aw tym artykule pokażemy wybrane filmy opisujące tkanie zrób to sam z gumek. Więc zacznijmy:

Jak utkać elastyczne bransoletki na maszynie

Tutaj pokazane jest proste tkanie KM, można powiedzieć, że podstawa. W końcu sam proces polega na prawidłowym naprzemiennym tkaniu gumek, w wyniku czego uzyskuje się jednoczęściową bransoletkę. Ale możesz tkać nie tylko na maszynie, pokaże następny film, jak zrobić bransoletki na zwykłym widelcu:

Jak utkać elastyczne bransoletki bez maszyny na widelcu?

Tkanie na widelcu jest bardzo wygodne, jeśli nie ma maszyny i tylko dla rozwoju własnych umiejętności, ponieważ umiejętność wykorzystania dostępnych narzędzi do kreatywności to doskonała jakość. Tutaj w następnym filmie zobaczymy, jak możesz zrobić kłosek z tęczowego krosna na procy. Procą może być albo zakupione narzędzie, albo dwa ołówki, które są połączone zwykłą taśmą z małą wkładką..

Elastyczna bransoletka z tęczowego krosna "Spikelet" na procy

Tak więc, dzięki prostym urządzeniom, możemy już teraz samodzielnie wykonać kilka wariantów bransoletek. Teraz poszerzymy nasze umiejętności i zaczniemy tkać różnego rodzaju bransoletki:

Jak utkać elastyczne bransoletki: francuski warkocz

Francuski warkocz to prosta bransoletka, która nie wymaga dużej ilości gumek i świetnie wygląda. Ćwicząc w tkaniu ciągle się rozwijamy i uczymy się czegoś nowego, oto kolejna technika tkania bransoletek o nazwie TROTOIRE, zobaczmy jak to się robi:

Wideo: elastyczna bransoletka "Chodnik"

Okazało się, że jest to dobra biżuteria na rękę, którą mogą nosić zarówno chłopcy, jak i dziewczęta. Następny film opowiada o tym, jak zrobić szeroką bransoletkę na maszynie, którą należy ustawić w jednym rzędzie. Oto lekcja mistrzowska krok po kroku:

Szerokie paski Rainbow Loom Mesh

Najciekawszą rzeczą w tej bransoletce jest to, że można ją utkać na prawie dowolnej długości. Można więc znaleźć dla niego wiele zastosowań. Teraz spójrzmy, jak możesz zrobić etui na telefon komórkowy z tych samych gumek:

Wideo: etui na telefon komórkowy wykonane z gumek

Jest to już bardziej złożone tkanie, które będzie wymagało pewnych umiejętności i wiedzy, na początek lepiej poćwiczyć na poprzednich filmach. Ale w końcu dostaliśmy bardzo piękne etui, które ochroni telefon przed uszkodzeniami mechanicznymi i cieszy oko swoim pięknem.

Mamy nadzieję, że nasz artykuł Tkanie z gumek z lekcjami wideo był przydatny, a teraz możesz tkać proste bransoletki z gumek własnymi rękami. W kolejnych artykułach – recenzjach pokażemy, jak można wykonać różne zabawki, rękodzieło i biżuterię z Rainbow Loom Bands. Do zobaczenia na stronach naszej witryny!