Tkanie bransoletek na procy. Filmy i metody tkania

Ostatnio coraz większą popularnością cieszą się takie rękodzieła, jak wyplatanie bransoletek z gumek. Na pierwszy rzut oka opaski do krosien są bardzo proste, ale można na nich tkać dużą liczbę produktów własnymi rękami, w tym zabawki amigurumi, biżuterię lub ubrania. W tym artykule dowiesz się jak utkać bransoletki z gumek na procy. Ten zestaw opasek Rainbow Loom jest jednym z najtańszych, dlatego jest poszukiwany wśród dzieci i dorosłych..

Elastyczne bransoletki. Metody tkania na procy

Oczywiście najłatwiej jest tkać bransoletki na profesjonalnej maszynie. Dzięki dużej liczbie kolumn możesz tkać produkty o różnych grubościach i kształtach. Jeśli do tej pory masz tylko procę i hak, nie zniechęcaj się. Istnieje również wiele możliwości z tymi narzędziami, ponieważ niektóre szwaczki zazwyczaj używają szydełka tylko do tkania bransoletek z opasek Rainbow Loom.

Istnieje również wiele możliwości z tymi narzędziami, ponieważ niektóre szwaczki zazwyczaj używają tylko szydełka do tkania bransoletek z taśm Rainbow Loom.

Proca to rura, w której górnej części mogą znajdować się dwie lub cztery gałęzie. Gumki przyczepiają się do tych zębów, a następnie je zahaczają. Jedną z najpopularniejszych bransoletek do procy jest Fishtail. Aby wykonać tak prostą bransoletkę, musisz założyć pierwszą gumkę z ósemką, a następnie dwie kolejne bez skręcania. Zasada tkania polega na odrzuceniu jednej trzeciej gumy dolnej do środka a następnie założeniu kolejnej gumy bez skręcania.

Obejrzyj wideo: Elastyczne bransoletki na procy – " rybi ogon"

Jeśli nauczyłeś się tkać tak prostą bransoletkę na procy, wypróbuj inne typy. Dość często bransoletki są tkane na procy, francuskim warkoczu, chodniku i smoczej łusce.

Tkanie z gumek na procy. Chodnik

Bruk bransoletka wygląda po prostu niesamowicie, dlatego zalecamy spróbowanie utkania go na procy. Będziesz musiał podnieść gumki o odpowiednich kolorach i założyć pierwsze dwa z ósemką, a następnie dwa kolejne bez skręcania. Podważ dwie gumki z jednej strony i złóż do środka, a następnie ponownie załóż dwie gumki.

Obejrzyj wideo: Elastyczne bransoletki # 1 Bransoletka "Chodnik"

Następnie dwie gumki są zrzucane z przeciwnej strony i ponownie zakładane. Tak więc tkanie powtarza się, aż bransoletka będzie miała pożądaną długość..

Tkanie gumek na procy – łatwy sposób na wykonanie pięknej biżuterii własnymi rękami. Możesz łączyć kolory gumek i stosując ten sam schemat otrzymasz różne bransoletki. Istnieje wiele sposobów tkania na procy. Mamy nadzieję, że nasz artykuł i wideo z niego były przydatne i możesz w pełni wykorzystać procę..