Ubrania wykonane z gumek dla ludzi i lalek. Zdjęcia i wideo

Gumki Rainbow Loom to wyjątkowy materiał do robótek ręcznych. Tkanie gumek stało się jednym z najczęstszych hobby chłopców i dziewcząt w każdym wieku. O ile kilka miesięcy temu z gumek tkano głównie tęczowe bransoletki, dziś tka się z nich nawet ubrania. W tym artykule możesz znaleźć zdjęcie ubrań z gumek dla ludzi, a także obejrzyj film szkoleniowy.

Ubrania z gumek dla ludzi – moda XXI wieku

Helen Wright i Katherine Burnand jako pierwsze próbowały utkać sukienkę z gumek dla Angielki. Wyjątkowy strój został sprzedany na aukcji za prawie 300 tysięcy dolarów i był prawdziwym szokiem dla koneserów nowych trendów w modzie. Do utkania sukienki potrzeba było około 20 tysięcy gumek, a praca zajęła prawie dwa dni..odzież z gumek dla ludzi

Córka Helen narodziła się na pomysł, aby gumki można było wykorzystać jako materiał wyjściowy do sukienki. W rezultacie szwaczki utkały wiele identycznych pasków, a następnie uszyły je z rzędu. Gotowa sukienka prezentuje się dość oryginalnie, nie marszczy się i przyciąga jasnymi kolorami gumek.

Gumowe paski wyglądają kreatywnie. Możesz spróbować stworzyć własną kolekcję oryginalnych akcesoriów.

Gumowe paski wyglądają kreatywnie. Możesz spróbować stworzyć własną kolekcję oryginalnych akcesoriów.

Kolejna szwaczka z Anglii zaskoczyła innym pomysłem. Okazuje się, że stroje kąpielowe dobrze wyglądają z gumek Rainbow Loom. Fascynujące robótki ręczne przyczyniają się do powstawania nowych pomysłów, a dziś z gumek można utkać absolutnie wszystko. Chociaż same szwaczki nie będą nosić swoich produktów, chętnie wystawiają je na sprzedaż dla koneserów kreatywnych rzeczy..

Okazuje się, że stroje kąpielowe dobrze wyglądają z gumek Rainbow Loom.

Jeśli dopiero zacząłeś tkać z gumek i opanowałeś już takie techniki jak fishtail, francuski warkocz, możesz bezpiecznie przejść do nowego etapu. Spróbuj utkać ubrania dla lalek, udekoruj własne buty lub zaskocz bliskich jakąś inną nowością.

Spróbuj utkać ubrania dla lalek, udekoruj własne buty lub zaskocz bliskich inną nowością.

Obejrzyj wideo: Sukienka. Ubranka z gumek dla lalek Barbie i Monster High.

Gumki Rainbow Loom to prawdopodobnie jedyny materiał, który otwiera tak wiele kreatywnych perspektyw. Tkanie z gumek opiera się na zasadach szydełkowania, więc nawet jeśli nie masz specjalnej maszyny, nie zniechęcaj się, ponieważ możesz tkać z gumek nawet bez niej..

Gumki Rainbow Loom to prawdopodobnie jedyny materiał, który otwiera tak wiele kreatywnych perspektyw.

Przeczytaj także: Guma Lumigugrumi

Nie zatrzymuj się na tym, spróbuj utkać nowe produkty. Dziś popularne są nie tylko gumowe bransoletki, ale także zabawki. Wiele dzieci zainteresowało się tkaniem ubrań z gumek dla swoich lalek. Teraz nie potrzebujesz igieł, tkanin i nici, wystarczy kupić zestaw Rainbow Loom, a lalki będą miały piękną biżuterię i ubrania. Mamy nadzieję, że nasz artykuł o jak utkać ubrania z gumek przydał się własnymi rękami, a zdjęcie zainspirowało Cię do nowych arcydzieł.