Dekoracja stołu DIY na halloween

Zapraszamy gości na każde wakacje, częstujemy ich różnorodnymi potrawami. Ten zwyczaj jest tradycyjny. Są święta, które różnią się między sobą rozrywką. Jednym z nich jest na przykład Halloween. W tym dniu goście są nie tylko traktowani, ale także przerażeni, a także dekorowani i serwowani w szczególny sposób własnymi rękami. Rzućmy okiem na kilka pomysłów na wystrój wnętrz i świąteczne posiłki.

Przyjrzyjmy się kilku pomysłom na dekorację wnętrz i świątecznych posiłków.

Jak stworzyć ducha w pokoju gościnnym

W Halloween gości może powitać duch. Jego obecność uosabia świąteczną atmosferę. Ducha można umieścić nad stołem jadalnym. Aby wykonać tak niezwykłą dekorację, weź kilka metrów gazy, kawałek czarnej tkaniny, balon z helem i nici.

Tniemy gazę na kawałki po 2-3 metry, z czarnej tkaniny robimy usta i oczka, które następnie przyszywamy lub przyklejamy do tkaniny gazowej

Tniemy gazę na kawałki po 2-3 metry, robimy usta i oczy z czarnej tkaniny, którą następnie przyszywamy lub przyklejamy do tkaniny gazowej. Nakładamy tę gazę na kulkę z helem, uniesie się nad stołem. Konieczne jest przymocowanie rąk ducha do sufitu lub lampy za pomocą nitek..

Niezwykły zestaw słuchawkowy na wakacje

Niezwykły zestaw słuchawkowy na wakacje

Oczywiście nie każdy pozwoli sobie na zakup nowego zestawu na święta, ale w Halloween meble powinny zachwycać. Alternatywnym rozwiązaniem w tym przypadku jest ozdobienie zestawu słuchawkowego własnymi rękami. Podstawowym warunkiem jest gra kontrastów, np. czarne meble świetnie prezentują się na tle białego ducha, zwłaszcza z tiulu. Krzesła i fotele ozdobione są czarnym tiulem z jasnopomarańczowymi satynowymi wstążkami.

Zegar na stole jako symbol północy

Zegar na stole jako symbol północy

Jak wiecie, Halloween zaczyna się o północy. W tym czasie całe zło zaczyna ożywać. Symbolicznie możesz zrobić zegar północy z dyni jako dekorację. Weź czarny kartonik, nóż, szpilkę z czarną końcówką i płaską dynię. Narysuj wygląd i tarczę na dyni.

Na dyni rysujemy wygląd i tarczę.

Wytnij te szczegóły, aby widoczne było miąższ dyni. Naprawiamy strzałki szpilką i ustawiamy dokładnie o północy.

Gotowanie przerażających potraw

Gotowanie przerażających potraw

Menu Halloween może być wszelkiego rodzaju. Najpierw musisz przestudiować gusta i preferencje gości. Najważniejsze, że każde danie jest pięknie udekorowane. Będziesz potrzebować farb spożywczych, ketchupu, majonezu, sera i oczywiście swojej pomysłowości..

Będziesz potrzebować barwników spożywczych, ketchupu, majonezu, sera i oczywiście swojego bystrego.

Takie produkty sprawią, że mięso będzie wyglądać strasznie, będzie wyglądać jak części ciała lub wnętrzności. Do sałatek należy podchodzić ze szczególną uwagą. Oczy zrobione z jajek nadziewanych pasztetem, źrenice ozdobione oliwkami, a czerwone smugi narysowane keczupem.

Oczy zrobione z jajek nadziewanych pasztetem, źrenice ozdobione oliwkami, a czerwone smugi narysowane keczupem

Prosta zielona sałatka podawana jest również w niecodzienny sposób. Weź pomarańcze, wytnij nożem przerażające twarze, nos, oczy i usta, usuwając miąższ, który jest następnie przydatny na sok. Umieść zielenie w takiej formie i podawaj gościom na stole..

Weź pomarańcze, wytnij nożem przerażające twarze, nos, oczy i usta, usuwając miazgę

„Wygląd mumii” to nazwa niezwykłej kanapki z chleba, cienkiego sera i oliwek.

halloweenowe jedzenie

halloweenowy wystrój żywności

„Wygląd mumii” to nazwa niezwykłej kanapki z chleba, cienkiego sera i oliwek. Okazuje się nie tylko pyszny, ale i przerażający!