Wazony z plastikowych butelek. Zdjęcie. Wiele pomysłów

Kwiaty tworzą w domu przyjemną atmosferę i są miłe dla oka. Niestety czasami nie ma odpowiedniego wazonu na uroczy bukiet konwalii czy eleganckie czerwone róże. Dziś plastikowe butelki służą nie tylko do przechowywania płynów, ale także jako idealny surowiec do majsterkowania. Zebraliśmy dla Ciebie zdjęcie wazonów z plastikowych butelek – różne pomysły na inspirację od doświadczonych rzemieślniczek.

Zdjęcie pięknych wazonów na kwiaty z butelek

Jednym z najprostszych sposobów wykonania wazonu z butelek jest odcięcie szyjki i pocięcie części butelki na równe paski. Jednocześnie nie zapomnij zostawić odstępu na dole, aby kwiat można było umieścić w wazonie..

Jednym z najprostszych sposobów wykonania wazonu z butelek jest odcięcie szyjki i pocięcie części butelki na równe paski.

Taki wazon można ozdobić na różne sposoby, na przykład za pomocą pianki, pianiranu lub muszli.

Taki wazon można ozdobić na różne sposoby, na przykład za pomocą pianki, pianiranu lub muszli.

Nawet dzieci mogą zrobić wazon z plastikowych butelek. Będzie to wymagało nożyczek, plastikowych butelek i farb akrylowych. Butelkę podzielono na trzy części. Wystarczy wyrzucić środkową część. Dno butelki stanowi świetną podstawkę. Na nim możesz narysować jakie wzory lub kwieciste nadruki. Lepiej wyciąć górny element w przenośni i pomalować go na jakiś jeden kolor, aby wazon okazał się kontrastowy i widoczne były na nim narysowane wcześniej wzory.

Nawet dzieci mogą zrobić wazon z plastikowych butelek. Będzie to wymagało nożyczek, plastikowych butelek i farb akrylowych. Butelkę podzielono na trzy części. Wystarczy wyrzucić środkową część. Dno butelki stanowi świetną podstawkę.

Nie myśl, że plastikowe butelki zrobią tylko proste wazony. Możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła. Ażurowe wzory są wycinane specjalnym ostrym nożem i uzyskuje się bardzo piękne rzemiosło, które nada Twojemu wnętrzu odrobinę oryginalności.

Nie myśl, że plastikowe butelki zrobią tylko proste wazony. Możesz tworzyć prawdziwe arcydzieła. Specjalnym ostrym nożem wycinane są ażurowe wzory i uzyskuje się bardzo piękne rzemiosło, które nada Twojemu wnętrzu odrobinę oryginalności.

Suszone kwiaty lub sztuczne kwiaty będą pięknie wyglądać w takim wazonie. Aby włożyć do niej świeże kwiaty nie rób zbyt wielu wycinanych elementów ani nie stawiaj szklanej butelki na środku plastikowego wazonu.

Suszone kwiaty lub sztuczne kwiaty będą pięknie wyglądać w takim wazonie. Aby włożyć do niej świeże kwiaty, nie rób zbyt wielu wycinanych elementów ani nie stawiaj szklanej butelki na środku plastikowego wazonu.

Wiele pomysłów można znaleźć dzisiaj, jak zrobić wazon z plastikowych butelek. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się.

Dziś można znaleźć wiele pomysłów na wykonanie wazonu z plastikowych butelek. Zobacz zdjęcia i zainspiruj się.

zrób to sam wazony z plastikowych butelek

wazon na butelki

Przeczytaj także: DIY plastikowe wazony na butelki