DIY ślub ręcznie robione, pomysły na rękodzieło

Jeśli chcesz, możesz sprawić, by Twój ślub był wyjątkowy i inny od innych. Aby to zrobić, możesz zrobić własne rzemiosło na to święto. Opiszmy najpopularniejsze z nich. Нand-made – pozwala zaoszczędzić na wydatkach na uroczystość i włożyć w przygotowania całą duszę.

Zaproszenia wykonujemy sami

Istnieje możliwość wcześniejszego pokazania gościom przybliżonego stylu wesela. Wszystko zależy od tego, w jaki sposób zostaną wykonane zaproszenia na uroczystość, a sam możesz je wykonać.

Zaproszenia wykonujemy sami

Aby je wykonać, wystarczy wziąć watę, koraliki i niebieską wstążkę. Ewentualnie wykonaj je w formie bramy do raju lub o podobnym motywie – pod paszportem z przepustką do raju. Nie jest również zabronione pokazywanie oryginalności i wręczanie wszystkim zaproszeń ze zrolowanego papieru papirusowego. W środku można napisać równie ciekawy tekst zawierający jakby czekający na przybycie króla i królowej na uroczystość.

Jeśli Państwo Młodzi to nietuzinkowi ludzie, to mogą wykonać zaproszenia w stylu gumy do żucia

Jeśli Państwo Młodzi to nietuzinkowi ludzie, to mogą wykonać zaproszenia w stylu gumy do żucia

"Miłość jest". Tylko w miejsce bohaterów, których wszyscy kochają, wklej swoje zdjęcia.

Przede wszystkim zaproszenia powinny być odbierane przez przyjaciół i znajomych z uśmiechem, a także tak, aby ich temat i realizacja mówiły o charakterze samej pary.

DIY okulary ślubne

Robienie okularów własnymi rękami

Istnieje wiele opcji dekorowania kieliszków do wina na wesele. Dla tych, którzy nie mają dużo czasu, trzeba wymyślić własny projekt i zacząć go wdrażać. Do niego potrzebne będą: klej silikonowy, naklejki z konturem, farby witrażowe, kolorowy papier, cyrkonie, koraliki, koraliki, koronki, wstążki.

Robienie okularów własnymi rękami

Ciekawie wyglądają kieliszki do wina ubrane jak panna młoda i pan młody.

Robienie butonierki dla ukochanej

Robienie butonierki dla ukochanej osoby

Na pierwszy rzut oka zadanie wydaje się trudne – jest błędne. Trudno sobie wyobrazić nic prostszego i bardziej entuzjastycznego. Czego potrzebujesz: dobrze zginający się drut, igła i koralik, agrafka, zielona taśma klejąca, kwiatek i świeże płatki.

Następnie włóż drut do łodygi kwiatowej i zagnij końce naprzeciwko łodygi. Odbywa się to w celu wzmocnienia bazy. Włóż igłę i koralik na środek góry. Teraz owiń taśmę klejącą wokół nogi z drutem. Czynność tę należy wykonywać ostrożnie, ponieważ taśma samoprzylepna nie jest przeznaczona do tego projektu i nie jest „lepka”.

butonierka zrób to sam

Najważniejszą rzeczą w butonierce „zrób to sam” jest zamknięcie wszystkich ostrych detali. Nawet jeśli robisz to po raz pierwszy, cała praca zajmuje maksymalnie siedem minut. A wynik to dobra wiadomość..

Dekorujemy stół - sami robimy serwetki

Dekorujemy stół – sami robimy serwetki

Wyraź swoją wyobraźnię za pomocą pierścieni na serwetki. Z łatwością ozdobisz je samodzielnie z drewnianego guzika lub tapety. Odpowiedni jest również dobrze zginający się drut i końcówka kwiatowa. Mogą być wykonane w dwóch kolorach i rodzajach, na przykład dla mężczyzn i kobiet, które zasiądą przy stole..

serwetki na stół weselny

Ważne jest, aby wziąć pod uwagę, że każdy drobiazg na weselu powinien być zgodny z podanym tonem..

Sprawiamy, że jest przyjemnie dla gości – bonbonnieres

Przyjemna procedura – tworzenie bonbonnieres własnymi rękami. Pomysłów jest ogromna. Weź pudełko na słodycze, udekoruj je pięknym opakowaniem i włóż do niego ssącego lizaka lub cukierka. Goście z pewnością będą zachwyceni takim poczęstunkiem..

Sprawiamy, że jest przyjemnie dla gości - bonbonnieres

Możesz spróbować zapożyczyć pomysł z kultury japońskiej. Kto, jeśli nie Japończycy, wie, jak sprawić, by praktyczne – piękne? Najbardziej odpowiednim pomysłem byłyby wakacje w stylu orientalnym. Pomysł polega na tym, aby owijać materiał z wykwintnym węzłem. Jest na to wiele opcji. A na czym się zatrzymać, sama szwaczka wybiera.

Robienie własnych balonów na wesele

Robienie własnych balonów na wesele

Mogą być wykonane z papieru lub z kwiatów. Aby zrobić jeden pompon z papieru, potrzebujesz ośmiu arkuszy kalki kreślarskiej (o rozmiarze 24 * 65 centymetrów), nożyczek, ołówka, sznurka, linijki, taśmy i drutu o niewielkiej szerokości.

Weź arkusze kalki technicznej i ułóż je w stos, a następnie złóż w harmonijkę (około 5 centymetrów). Weź linijkę i użyj jej, aby znaleźć środek, który należy związać sznurkiem lub drutem, podczas gdy kalka kreślarska nie powinna być ściągnięta. Aby uzyskać zaostrzone krawędzie, musisz wyciąć znaczniki wyboru na końcu papieru. Aby uzyskać gładkie linie, możesz po prostu zaokrąglić krawędzie..

Delikatnie przytrzymaj środek papieru i spłaszcz arkusz pojedynczo w górę. Rezultatem jest bujna kula, która może ozdobić ściany sufitu, drzewa lub balustrady. I udekoruj serwetki małymi pomponami.

Te kwiatowe pompony świetnie prezentują się w metalowych kubkach, ceramicznych wazonach i miskach.

Nie ma nic trudnego w wykonaniu kuli kwiatowej. Musisz wziąć kwiaty (goździki, chryzantemy), gąbkę kwiatową i wazon. Te kwiatowe pompony świetnie prezentują się w metalowych kubkach, ceramicznych wazonach i miskach..

Samodzielne robienie świec

Samodzielne robienie świec

Dekorowane samodzielnie świece zdradzą delikatność świąt. Jeśli chcesz, możesz zrobić je całkowicie od samego początku. Lub po prostu udekoruj według własnego uznania. Aby to zrobić, możesz wziąć kolorowy papier, długopisy i wstążki..

Możesz również wziąć ozdobny szklany słoik i włożyć do niego świecę lub zrobić abażur z ciekawym obrazem.

Możesz też wziąć ozdobny szklany słoik i włożyć do niego świecę lub zrobić abażur z ciekawym obrazem – światło będzie tajemnicze i ciepłe. Najważniejsze, żeby nie zapomnieć o środkach ostrożności, bo pożar to poważna sprawa..

Wiele osób kojarzy małżeństwo z przyszłym słodkim życiem, a tu, jak nigdy dotąd, na miejsce pojawią się babeczki.

Ręcznie robione wesele: babeczki

Wiele osób kojarzy małżeństwo z przyszłym słodkim życiem, a tu, jak nigdy dotąd, na miejsce pojawią się babeczki. Doświadczony szef kuchni z łatwością odtworzy upragnione arcydzieło za pomocą dżemu lub łatwego do wykonania kremu. Jeśli ta opcja nie jest całkowicie odpowiednia, możesz zrobić coś innego..

Ręcznie robione wesele: babeczkiRęcznie robione wesele: babeczki

Weź ziarna kawy, jagody, flagi lub papierowe kwiaty na wykałaczkach, a skończysz z pysznym ciastem dla gości i bliskich..

Tworzenie listy muzyki

Wiele osób na długo przed ślubem wie, jaką muzykę zagrają. Zadbaj o to i ułóż playlistę muzyki weselnej. Zapamiętaj wszystkie piosenki, które przywołują miłe wspomnienia lub piosenki wspólne z twoim przyszłym mężem, które są związane z pewnymi wydarzeniami w twoim życiu. Pamiętajcie, że muzyka powinna być nie tylko spokojna, ale i zapalająca, bo goście też chcą tańczyć.

Album „Zrób to sam” do zdjęć ślubnych

Wcześniej nowożeńcy nie mieli możliwości zapisania rzadkiego materiału ze swojego ślubu i musieli zadowolić się ogromnym portretem. Dziś jest inaczej i jest tak wiele sposobów na utrwalenie wspomnień ze ślubu – profesjonalny film czy fotografia..

Album „Zrób to sam” do zdjęć ślubnych

Możesz przyczynić się do albumu fotograficznego własnymi rękami, który zacznie się od przymierzenia sukien ślubnych, opcji wyboru sali bankietowej, chwil od komunikacji z toastmasterem, wklejenia w zielniku, który pozostał z bukietu panny młodej, ogólnie wszystko które uważasz za konieczne. Po latach możesz już oglądać go z dziećmi, a najważniejsze jest, aby niczego nie zapomnieć i nie stracić z oczu.