Wykonujemy rękodzieło zimowe z dziećmi

DIY zimowe rzemiosło do ogrodu: zabawki

Zimą matki z dziećmi prawie cały dzień siedzą w domu. I nie ma w tym nic dziwnego, bo zimą jest kilka ciepłych dni i tak naprawdę nie wychodzi się na zewnątrz. Ale samo siedzenie w domu jest bardzo nudne. Dlatego warto spróbować zrobić z dziećmi rękodzieło zimowe własnymi rękami, które można wykorzystać do udekorowania choinki w ogrodzie..

Proponujemy ideę rękodzieła z dziećmi do przedszkola

Piękne rękodzieło może być oryginalnym prezentem. Ponadto doskonałe domowe produkty można wykorzystać do dekoracji dziedzińca lub ulicy. Dziś możesz zrobić absolutnie każde rzemiosło.

Ale teraz musimy zaoferować MK jedną cudowną małą rzecz, którą każdy może zrobić. Takie wyjątkowe i jednocześnie piękne rzemiosło może stać się ozdobą choinki noworocznej lub zwykłych pomieszczeń. Wystarczy to zrobić.

Zanim zaczniesz to robić, musisz przygotować wszystkie niezbędne rzeczy.

Zanim zaczniesz to robić, musisz przygotować wszystkie niezbędne rzeczy. Musisz więc przygotować: żelazne foremki do pieczenia i kolorowe plastikowe koraliki.

Ponieważ rzemiosło odbywa się zimą, formy powinny być utrzymane w stylu motywu zimowego.

Ponieważ rzemiosło odbywa się zimą, formy powinny być utrzymane w stylu motywu zimowego. Z tego wynika, że ​​najlepiej użyć kształtu bałwana lub kształtu w jodełkę..

Czasami te formy są trudne do znalezienia w sprzedaży. Dzięki temu można je wykonać własnymi rękami z niepotrzebnych żelaznych puszek.

Czasami te formy są trudne do znalezienia w sprzedaży. Dzięki temu można je wykonać własnymi rękami z niepotrzebnych żelaznych puszek..

DIY zimowe rzemiosło do ogrodu: zabawki

Teraz bierze się zwykłą blachę do pieczenia, którą należy przykryć papierem do pieczenia.

Na papierze układane są foremki z plastikowymi koralikami. Musisz zrobić wzór z koralików. W bałwanie musisz podkreślić oczy i nos koralikami. Warto też zrobić z innymi kształtami..

Formy układane są na papierze z plastikowymi koralikami

Następnie formy z koralikami umieszcza się w nagrzanym piekarniku na 10 minut. Potem wyjmują te zimowe rzemiosło i pozwalają im ostygnąć.

Następnie formy z koralikami umieszcza się w nagrzanym piekarniku na 10 minut.

Teraz zima i oryginalne gadżety są gotowe.

Teraz zima i oryginalne gadżety są gotowe.Jodełka – rzemiosło do ogrodu

Wystarczy przymocować do nich linkę, za pomocą której można powiesić gotowy produkt na choince w ogrodzie.

Wystarczy przymocować do nich linkę, za pomocą której można powiesić gotowy produkt na choince w ogrodzie.