rękodzieło na 14 lutego zdjęcie

Walentynki już niedługo. A w przeddzień wakacji każda osoba myśli o tym, co dać swojej ukochanej i po prostu ukochanej. W sklepie na te święta można znaleźć ogromną liczbę prezentów i różnych pamiątek z sercami. Ale najlepszym prezentem dla każdej osoby jest prezent wykonany ręcznie. Nie ma co się dziwić! W końcu ten prezent będzie wypełniony Twoim ciepłem. W tym artykule postanowiliśmy opowiedzieć o tym, jak wykonać rękodzieło DIY na Walentynki. Tutaj znajdziesz tylko najciekawsze pomysły..

Jakie rzemiosło robić na święta wszystkich Kochanków

W naszym artykule możesz zobaczyć wiele pomysłów na rękodzieło na te magiczne Walentynki. Na początku tej publikacji znajdziesz najprostsze rzemiosło, do stworzenia którego będziesz potrzebować podręcznych materiałów. Stopniowo przejdziemy do bardziej złożonych rzemiosł..

Pudełko życzeń. 

Jeśli masz w domu pudełko czekoladek lub prezenty, nie wyrzucaj ich. Przyda ci się stworzyć ciekawe rzemiosło. Jeśli nie ma takiego pudełka, można je wykonać z tektury. Na prezent pudełko jest przyklejone ozdobnym papierem. Dodatkowo udekoruj swoje pudełko serduszkami..

Jeśli skończyłeś dekorowanie pudełka, wytnij wiele wykrojów-serc z czerwonego lub różowego kartonu. Podpisz każde serce swoimi ciepłymi życzeniami. Złóż te serca w pudełko i zawiąż samo pudełko piękną satynową wstążką.

jaka jest data dnia zakochanych. Co robić rzemiosło

Bukiet słodyczy.

Aby zrobić rzemiosło na Walentynki własnymi rękami, musisz obejrzeć więcej niż jedną klasę mistrzowską. Dzięki temu będzie można znaleźć idealną opcję rzemieślniczą, którą na pewno będziesz chciał zrobić.

Jasny i niezwykły bukiet słodyczy to chyba najlepszy prezent dla dziewczynki. Aby zrobić taki prezent, musisz przygotować:

 • papier dekoracyjny,
 • taśma i folia,
 • okrągłe cukierki z jasnym opakowaniem,
 • drut i kolorowa folia,
 • satynowa wstążka.

Postęp:

 1. Tak więc każdy cukierek jest przywiązany taśmą do drutu. Wokół cukierka należy owinąć kawałek folii. W ten sposób radzimy sobie ze wszystkimi słodyczami..
 2. Teraz złóż udekorowane cukierki razem.
 3. Końce przewodów należy zabezpieczyć taśmą. W rezultacie otrzymasz kilka.
 4. Całą kompozycję owiń papierem ozdobnym i zawiąż satynową wstążką.

Mistrzowska klasa majsterkowania walentynek

Rama serca.

Dziś wiele rodzin bardzo aktywnie przygotowuje się do Walentynek. Z reguły w takich przypadkach ludzie tworzą różnorodne romantyczne rzemiosło. Do następnego rzemiosła będziesz musiał zrobić ciasto francuskie. Jest przygotowywany z: soli, mąki, wody. Nasze serce będzie różowe. Dlatego podczas przygotowywania ciasta dodaj do niego różowy gwasz. Do stworzenia rzemiosła potrzebne będą: koraliki, różowy papier i klej PVA.

Postęp:

 1. Najpierw przygotowuje się oczywiście ciasto francuskie..
 2. Następnie na prostej kartce papieru powstaje wzór serca. Ciasto w kolorze różowym rozwałkowuje się i nakłada na nie szablon serca.
 3. Wytnij ramkę serca i pozwól jej dobrze wyschnąć.jaka jest data dnia zakochanych. Co robić rzemiosło
 4. W następnym etapie rozcieńczyć klej PVA 1k1 wodą. Za pomocą pędzla smaruje się niewielką powierzchnię serca klejem. Koraliki należy mocno ułożyć na kleju. W takim przypadku można zastosować różne kombinacje koralików. W ten sposób cała powierzchnia ramy pokryta jest koralikami..
 5. Teraz przyklej podstawę do ramy w kształcie serca. Może to być kolorowy papier.

Rękodzieło DIY na 14 lutego

Serca miłości.

Kolejne bardzo romantyczne rzemiosło można wykonać za pomocą zwykłego papieru toaletowego. Aby wykonać następujące rzemiosło, weź:Mistrzowska klasa majsterkowania walentynek

 • papier toaletowy i szpachlówka akrylowa,
 • Klej i pasta PVA,
 • farby akrylowe,
 • klej z brokatem,
 • bambusowy szpikulec,
 • samoprzylepna taśma termoplastyczna i satynowa.

Postęp:

 1. Przede wszystkim przygotuj wszystkie niezbędne materiały i zespawaj pastę. Ta kompozycja jest przygotowywana w następujący sposób: rozcieńczyć łyżkę skrobi w zimnej wodzie. Robiąc to, weź niewielką ilość wody. Następnie powoli wlej wrzącą wodę do tej kompozycji i szybko wymieszaj. Nie powinieneś dostać grudek..
 2. Następnie musisz zrobić dużo papieru toaletowego. W takim przypadku rozerwij papier toaletowy na małe kawałki i zanurz je trochę w wodzie. Dobrze wymieszaj i dobrze zmiel tę masę. Następnie dodaj klej PVA i wklej do masy. Te składniki są dodawane w małych ilościach. Wszystko dobrze wymieszaj. Dodaj więcej pasty, aby uzyskać masę przypominającą ciasto..
 3. Wtedy warto zrobić rękodzieło z miazgi papierowej. Powinniście mieć serca. Pozostaw je do wyschnięcia w temperaturze pokojowej. Można je również układać w stos na akumulatorze..
 4. Gdy rzemiosło wyschnie, pokrywa się je szpachlówką akrylową. Zaleca się nakładanie szpachli pędzlem lub małą szpatułką. Przykryj rzemiosło równomiernie kitem. Jego warstwa powinna wynosić 0,5 cm.Teraz kit na jednostce powinien wyschnąć.
 5. Suche rzemiosło musi być pomalowane farbami akrylowymi. Następnie przyklej szpikulec do serc. Zrób to za pomocą pistoletu do klejenia na gorąco.
 6. Za pomocą markera na sercach należy napisać słowa miłości.
 7. Teraz serca pozostają do ozdobienia klejem brokatowym.

Romantyczne rzemiosło z płyty CD. Świecznik.

Jeśli masz w domu stare płyty, możesz znaleźć świetny sposób na ich wykorzystanie. Z nich możesz zrobić ciekawy świecznik na Walentynki. Jak widać, rzemiosło do 14 lutego może się różnić. I powinieneś rzucić okiem na następne zdjęcie, aby zrobić piękny kawałek. Podoba Ci się ten niezwykły świecznik? Następnie spróbuj zrobić to sam tak szybko, jak to możliwe. Aby stworzyć statek, możesz potrzebować:Rękodzieło DIY na 14 lutego

 • kilka starych płyt CD,
 • przedmioty dekoracyjne do ozdabiania rękodzieła,
 • muszle z morza i kamyki,
 • gorący klej.

Postęp:

 1. Najpierw należy umieścić na dysku muszle i kamienie. Można to zrobić w dowolnej kolejności. Następnie elementy te są sklejane klejem silikonowym..
 2. Na drugiej płycie warto zamaskować dziurę. Dołącz naklejkę lub inny element dekoracyjny.
 3. Dwa dyski należy złożyć razem. Umieść świeczkę między muszlami.
 4. W efekcie otrzymasz miły i jednocześnie niecodzienny prezent..

Rękodzieło DIY na 14 lutegoRękodzieło na 14 lutego zrób to samRękodzieło DIY na 14 lutego

Proste rzemieślnicze serce.

Każda osoba pragnie zachwycić swoich bliskich niezwykłymi prezentami. Ale co powinni zrobić ci ludzie, którzy nie znają dobrze nowoczesnych i złożonych technik? Odpowiedź jest łatwa do znalezienia. Musisz spróbować zrobić proste rzemiosło do 14 lutego. Aby to zrobić, będziesz potrzebować:

 • Tektura i tektura falista,
 • nożyczki i klej,
 • piękna wstążka.

Postęp:

 1. Jako podstawę należy użyć białej tektury. Warto na nim narysować serce. Zrób dziurę w sercu i włóż tam piękną wstążkę. Zrób pętlę. Dla niej powiesisz to serce.
 2. Ponadto z tektury falistej należy wyciąć małe kwadraty. Nasmaruj serce klejem i złóż przygotowane kwadraty.
 3. Teraz musisz przykleić te kwadraty do serca. Pokryj nimi całą powierzchnię serca.

DIY Rękodzieło Walentynkowe

Wreszcie

Jeśli nie wiesz, która data to Walentynki i jakie rzemiosło zrobić na tę okazję, nasz artykuł był w stanie zapewnić ci kilka opcji rzemiosła, które możesz łatwo wykonać samodzielnie. Spróbuj zaangażować się w fascynującą kreatywność i uzyskaj tylko przyjemne emocje z tej aktywności..