Evinde bir banyo donatan her kişi, en dayanıklı ve kaliteli sıhhi tesisatı seçmeye çalışır. Tuvalet tarafından ayrı bir yer işgal edilir. Bu cihazların birçok modeli özel kurulumlar gerektirir. Ekipmanların duvara monte edilmesini sağlayan yapılardır.. Bugün AlcaPlast (Çek Cumhuriyeti) tarafından üretilen bu tür ürünlerden bahsedeceğiz..

özellikler

Çek şirketi AlcaPlast, en kaliteli tuvalet tesisatlarının üretiminde uzmanlaşmıştır.. Hemen hemen tüm asma sıhhi tesisat armatür modellerine uyabilecekler..

Bu tür kurulumlar çoğunlukla standart olarak sınıflandırılır, bu nedenle dikkate alınabilirler. evrensel, Numuneler beyaz bir kontrol düğmesi ile birlikte gelir. Onlar kuru kurulum sağlamak kanalizasyon çıkışının olacağı bir odada önceden hazırlanmış bir alana ve su temin edilen bir yere.

Bu sıhhi tesisatın birçok modeli taşıyıcı zeminin yanına veya alçıpan yapıların yanına kurulur (sadece yeterince güçlüyse).

Banyo için bu tür ürünler, bireysel su kaynaklarını birbirine bağlamaya yarayan özel adaptörlerle üretilmektedir..

kadro

Bugün AlcaPlast markası altında çeşitli modellerde tuvalet tesisatı üretilmektedir..

  • AM100 Alkol. Bu gömme sistem, 180 veya 230 milimetre bağlantı aralığına sahip bir klozet montajı için uygun olabilir. Model sadece klozet asmak için kullanılır. Özel hijyenik rezerv ile suyun iki kez yıkanmasını sağlar. Kurulum, duvara kurulum sürecini büyük ölçüde basitleştiren özel bir polistiren yapıya sahiptir. Sıhhi tesisata su temini ya üstten ya da yandan yapılır..

  • AM115 Renovmodül. Bu tip sadece yeni bir duvara asılı tuvalet kurmak için değil, aynı zamanda tadilatlar için de uygundur. Tuvalet sarnıcı üstten veya arkadan bağlanır. Önceki versiyonda olduğu gibi, modelde çift gömme işlevi vardır, dört katlanır braket ile donatılmış galvanizli bir destek yapısı içerir, böyle bir destek kurulum sürecini büyük ölçüde basitleştirir. Numune, bir sensör veya pnömatik yıkama kurulumu için uygun olabilir.

  • AM101 Sadromodül. Bu gizli kuru yapı sistemi, çift tahliye mekanizmasına sahiptir. Çerçevenin özel tasarımı, sert alçı levhaya bağlanmayı mümkün kılar. Kurulan sistem her zaman alçıpan levhalarla kaplanırken, sabitleme için ek elemanlar gerekli değildir. Model, drenaj diz için hareketli bir tutucu ile donatılmıştır. Su temini ya üstten ya da arkadan gerçekleştirilir. Sıhhi tesisat ekonomik bir yıkama işlevi sağlar (küçük sifon 2 litre ve büyük sifon 4 litredir).

  • A102 Jadromodül. Bu kurulum, önceki versiyon gibi, taşıyıcı bir duvara veya alçıpan üzerine kuru kurulum için tasarlanmıştır. Varyant, bağımsız olarak ayarlanabilen bir çift yıkamaya sahiptir. Vitrifiye yüzeyinde yoğuşma oluşumunu engelleyen polistiren izolasyon ile donatılmıştır. Model, koltuğu bide seçeneğiyle daha fazla bağlamak için tasarlanmış, geçişli ek bir braket takma imkanı sağlar. Tasarım, pnömatik veya duyusal yıkamayı organize etmek için uygun olabilir.

  • AM116 Solomodul. Çift sifonlu kuru kurulum modeli, ayrıca özel bir toz boya ile kaplanmış metalden yapılmıştır. Kurulum, tahliye dirseği için hareketli bir tutucuya sahiptir. Mepla boru sistemine bağlantı için küçük bir yan valf ile donatılmıştır. Kurulumdan sonra yapı tamamen alçıpan levhalarla kaplanır..

Seçim kriterleri

Bir tuvalet tesisatı satın almadan önce bazı nüanslara dikkat edin. Yani, yakından bakın ek işlevlerin kullanılabilirliği. Bu tür sıhhi tesisatın birçok modern modeli, hoş olmayan kokuları emme, yıkama işlemi sırasında su tasarrufu yapma seçeneklerine sahiptir. Ancak bu türlerin maliyeti standart modellere göre çok daha yüksek olacaktır..

Duvar kaplamalarının türünü ve kalitesini göz önünde bulundurun banyonuzda. Blok sistemleri ancak en sağlam yapılar için uygun olabilir.

Çerçeve kurulumları alçıpan veya köpük blok yüzeye monte edilmelidir..

İncelemeye genel bakış

Çoğu tüketici, bu üreticinin ürünleri hakkında olumlu geri bildirimler bıraktı. Ayrı ayrı not edildi bu klozetlerin kullanımı son derece rahat ve hijyeniktir..

Basit kurulum teknolojisi de iyi eleştiriler aldı. (kit kurulum talimatlarını içerir), sonunda çerçeve hiç fark edilmeyecek ve bunun sonucunda genel görünümü bozmayacaktır. Bu yapılar, uzmanlardan yardım istemeden bağımsız olarak kurulabilir..

Yüksek kaliteye sahipler, bu tür ürünler arıza ve sızıntı olmadan uzun süre düzgün çalışabilecek..

Birkaç önemli Eksileri. Bunların arasında, iletişim üzerindeki karmaşık kontrol ayrı ayrı vurgulanabilir, çünkü kurulumdan sonra gizlendikleri ortaya çıkar, ancak bu dezavantaj bu tür hemen hemen tüm tuvaletler için geçerlidir..

Yükleme sırasında yaygın hatalar hakkında bir video izleyin.