Seramik sıhhi ekipman markası SANITA Rus alıcılar arasında popüler. Şirket, yüksek kaliteli ürünler sağlayan modern İtalyan ekipmanlarını kullanıyor..

özellikler

Tuvalet imalatında SANITA LUXE iki yöntem uygular. Birincisi yenilikçi döküm ve varsayan ikincisi alçı ve polimer bazlı özel formların kullanımı. Bu üreticinin sıhhi tesisat ekipmanı, ateşlendikten sonra iki katmanlı bir sır ile kaplanmıştır. Bu üretim yaklaşımı, bitmiş ürünlerin yüzeyini mükemmel bir şekilde düzleştirir ve yaşlanmaya karşı direnci garanti eder. Bu marka altında üretilen vitrifiyelerin başka özellikleri de vardır..

Üretiminde kullanılır yüksek kaliteli hammaddeler, ithal bağlantı parçaları, güvenilirliği ve dayanıklılığı ile ünlüdür. Bazı alıcılar ithal bileşenlerin kullanımına karşı temkinlidir. Tesisat bozulursa ihtiyaç duydukları parçayı bulamayacaklarından korkarlar. Ancak SANITA LUXE ürünleriyle bu olmayacak, şirket klozetlerinin tüm yedek parçalarını kendisi üretiyor..

Bu markanın ürünleri benzersiz özelliklere sahiptir. Luxe klozetlerin yüzeyinde özel yapı, kendi kendini temizlemeyi teşvik etmek. Aşağı akan su damlacıkları, yüzeydeki kir izlerini temizler. Bu, mal sahibinin fazla çaba harcamadan sıhhi tesisatın orijinal görünümünü korumasını mümkün kılar. Düzenli temizlik ile tuvaletler temiz kalacaktır. Luxe serisi klozetlerin en önemli avantajı kombinasyondur. Avrupa tasarımı farklı şekillerle. Alıcılara klasik ve kompakt modeller, asma ve zemin sıhhi tesisat ürünleri sunulmaktadır. Şehir dışında kullanım seçenekleri var.

Klozetlerin gövdesi gerçek porselenden yapılmıştır.. Bu malzeme, sıhhi tesisatın mükemmel mukavemet özellikleri ve ısıl direnci sağlayan yüksek bir yoğunluğa sahiptir.. Tuvalet koltukları çeşitli mekanik stres ve deformasyona dayanıklı duroplasttan yapılmıştır. Kaplamalar, antibakteriyel ve hipoalerjenik özellikler veren özel bir işleme tabi tutulur..

SANITA LUXE tuvaletlerinin şüphesiz bir başka avantajı da ekipman çeşitliliğidir..

Sunulan çeşitli varyasyonlar.

  1. Kapağın yavaş ve sessiz kapanması için otomatik kapı kapatıcılı modeller.
  2. Klipsli tuvaletler.
  3. Metal bağlantı elemanları ile sıhhi tesisat, plastik muadillerine kıyasla daha güvenilir.

Modellerin çoğu ile donatılmıştır sıçrama önleme seçeneği, sıçramaları bastırma. Birçok alıcı aşağıdaki seçenekleri tercih eder: mikro kaldırma. Operasyonel güvenilirlik ayrıca donatılarak elde edilir Geberit çift katlı armatürler. Yüksek kaliteli durulamayı ve namlunun suyla hızlı bir şekilde doldurulmasını garanti eder. Bu markanın sıhhi tesisatının montajı kolaydır. Çeşitli ürün yelpazesi, ek çalışma gerektirmeyen, kanalizasyon sistemine ideal olarak uyan bir tuvalet seçmeyi mümkün kılar..

SANITA koleksiyonları sadece beyaz klozetleri değil, renkli olanları da içerir: turkuaz, siyah, kırmızı. Dilerseniz zemindeki ve duvarlardaki karoların rengiyle organik bir şekilde bütünleşecek bir tesisat tercih edebilirsiniz. Satışta tek renkli modeller ve göze çarpmayan baskılar, soyut ve geometrik şekiller var..

kadro

Sıhhi tesisat cihazlarının tasarımını geliştirirken, üretici müşterilerin isteklerini ve banyoların boyutlarını dikkate alır. Klozetler, hizmet ömrünü uzatan ithal armatürlerle donatılmıştır..

SANITA ürün grupları şunları içerir: zemin ve sarkıt modelleri. Ürün yelpazesi ayrıca sarnıçsız seçenekler de içerir (bir tahliye musluğu ile değiştirilir). Sarnıçlı tuvaletler genellikle duvara monte edilir. Tankın gizli montajı ile ilgili modifikasyonlar da vardır, bu durumda yıkama mekanizması görünmezdir..

Samara işletmesi, farklı drenaj mekanizmalarına sahip klozetler üretiyor – yatay ve dairesel. Sıhhi tesisat standart bir görünüme sahip olabilir ve ek bağlantı parçaları takma imkanı sağlayabilir.

Üretici ayrıca çift sifonlu ve ekonomik su tüketimine sahip sıhhi tesisat armatürleri sunmaktadır. Klozet kapağı ısıyı korur ve hızla yükselir.

Bu markanın koleksiyonlarında sunulan modelleri daha ayrıntılı olarak düşünün..

  • Klozetler Next Lux yatay ve dikey egzoz sistemine bağlanarak montajı çok daha kolay hale getirir. Bu hattan modellerin avantajları aynı zamanda tankın hızlı doldurulmasıdır. Klozetlerin yüzeyi kusursuz bir şekilde düzdür, bu nedenle kiri çıkarmak kolaydır. Kullanımı kolay koltuk metal bağlantılarla donatılmıştır. Sıçrama bastırma seçeneği mevcut.

  • ATR hattı yüksek talep var, çünkü modern bir dizi seçeneğe ve özlü bir görünüme sahip. Kompakt tuvaletler uygun bir fiyata satın alınabilir. Üretimleri için yüksek kaliteli kar beyazı porselen kullanılır..

  • Koleksiyona Klasik kompakt boyutlu geleneksel klozetler içerir. Çok çeşitli seçeneklere sahiptirler. Bu serideki ürünler küçük banyolar için idealdir. Standart kanalizasyon sistemine kolayca bağlanabilirler, hiçbir değişiklik gerekli değildir..

  • En iyi Lüks hattı 2006 yılında ortaya çıktı. İki düğmeli, gizli bağlantı imkanı sağlanan tuvaletleri içerir. Bu, ekonomik su tüketimine katkıda bulunur.

  • Tuvaletlerin ayırt edici özellikleri Quadro ve Fest – sağlam kaseler, düz çizgiler ve doğrulanmış tank şekilleri. Fest, Quadro’dan daha az yer kaplar ve hızlı açılan, sessiz çalışan bir koltuğa sahiptir. Bu modifikasyonda kasenin yıkanması daireseldir. Tüm kirlilikler tek bir yıkamada giderilir, sıçramalar bastırılır. Su idareli tüketilir. Kafa ayarlanabilir. Bu modeller küçük bir daire için idealdir. Bazı kullanıcılar bu serideki klozet kapaklarını kırılgan buluyor. İnce plastiğin yüzeyinde zamanla çizikler oluşabilir. Fest klozet alırken koltuğun daha dayanıklı olanla değiştirilmesi tavsiye edilir. Parametrelerin geri kalanı seviyede, sıhhi tesisat sızıntısız çalışıyor, ses yapmıyor.

  • klozet sonsuzluk lüksü oval bir konfigürasyona sahiptir, herhangi bir kanalizasyon sistemine bağlanabilir. Bu model, hacimli bir dış çanak ve geniş bir oturma yeri ile karakterizedir. İç hazne klasik ölçülere sahip olduğundan ek su tüketimine gerek yoktur. Drenaj borusu duvarın arkasına gizlenmiştir. Bu, sıhhi tesisata temiz bir görünüm verir ve bakımını kolaylaştırır..

İncelemeye genel bakış

Müşteri incelemelerini analiz ettikten sonra, SANITA markasının sıhhi teçhizatının oldukça uygun olduğu sonucuna varabiliriz. güvenilir. Bu markanın ürünleri hakkındaki incelemelerin ezici çoğunluğu olumlu. SANITA LUXE tuvalet sahipleri onları kutluyor modern dizayn, bu da Avrupa düzeyine tekabül ediyor. Memnun alıcılar ve geniş bir yelpazede değişen fiyatlar. Hem bütçe modelleri hem de premium ürünler satışta. Yorumlar şunu gösteriyor sarnıçlar suyu mükemmel şekilde tutar ve sıhhi tesisatın kurulumu kolaydır.

Gerekirse herhangi bir model şirket merkezinde tamir edilebilir. Olumsuz yorumlar çok nadirdir ve esas olarak kurulumdan sonra ortaya çıkan oranlarda bir tutarsızlık ile ilişkilidir..

SANITA LUXE tuvaletler, operasyonda kendilerini iyi kanıtladılar ve fiyatları uygun.

Aşağıdaki video, SANITA LUXE INFINITY kompakt tuvaletin kurulum sürecini göstermektedir..