Modern dünyada, tek bir kişi sıhhi tesisat kullanmadan yapamaz. Üreticiler en konforlu ve kaliteli tesisatı yaparak rakiplerini aşmaya çalışıyorlar. Bunun için aksesuar yelpazesi de sürekli büyüyor. Önemli bir unsur klozet kapağı.

Santek, önde gelen Rus sıhhi tesisat üreticilerinden biri olarak kabul edilir.. Çoğu alıcı bu markayı tercih eder, çünkü tüm Santec tesisat armatürleri ve aksesuarları mükemmel kalitede, basit ve kullanımı kolay ve aynı zamanda dayanıklıdır..

özellikler

Santek klozet kapakları büyük talep görüyor ve çeşitli özellikleri nedeniyle çok sayıda olumlu eleştiri alıyor..

  • Koltuklar, kalite olarak plastiği önemli ölçüde aşan modern bir malzeme olan duroplasttan yapılmıştır. Fiziksel veya kimyasal darbelerden zarar görmez. Dayanıklı, pürüzsüz, sert bir duroplast, birkaç yıl sonra bile kar beyazı kalır ve deforme olmaz. Deterjanların tekrar tekrar kullanımından sonra bile sararmaz.
  • Üretici, sıhhi standartlara uyma konusunda çok dikkatlidir, bu nedenle klozet kapakları gümüş iyonları ile antibakteriyel bir kaplamaya sahiptir. Bu püskürtme sayesinde mikropların çoğalması ve hoş olmayan bir kokunun yayılması engellenir..
  • Geniş bir ürün yelpazesi. Herhangi bir boyut, renk, tasarım ve şekilde bir seçenek seçebilirsiniz. Koltuklar sadece Santek klozetler için değil, diğer modeller için de uygundur. Ana şey, klozetin boyutunu tam olarak bilmek..
  • İyi uygulanmış krom kaplama metal sabitlemeler. Tuvalete güçlü bir bağlantıya ek olarak, plastikten daha uzun bir kullanım sağlarlar..
  • Koltuğun pürüzsüz yüzeyi, hasara karşı dayanıklıdır. Çiziklerin görünümü hariçtir. Özel bakım gerektirmez, herhangi bir deterjanla temizlenebilir..
  • Hemen hemen her modelde, kapağın yumuşak ve sessiz bir şekilde kapanarak ürünün ömrünü uzatan bir mikrolift işlevi vardır. Koltuk, stres çatlamasını önlemek için tuvalete sıkıca oturur.
  • Her ürün, kendiniz kurmanıza izin veren talimatlarla birlikte gelir.
  • Koltuğu sağlam bir şekilde teslim etmek için güçlü ambalaj.
  • Üretici, ürünleri için bir garanti verir.

Eksikliklerden alıcılar, doğru boyuttaki seçeneği seçmedeki zorlukları not eder..

kadro

Santek şirketi sürekli olarak gelişmekte ve yeni klozet kapakları koleksiyonları yayınlamaktadır. Fakat serisi ne olursa olsun, ürünün güvenilirliğinden ve pratikliğinden emin olabilirsiniz.. Mükemmel işlevselliğe ek olarak, Santek ürünleri görünüşte çok çekici, şık ve özlü tasarım her banyoya uyacaktır. Çoğunlukla ürünler beyaz renkte yapılır.

“Senatör”

Özlü ve sade bir tasarıma ve şekle sahip klasik bir koltuk. Üç kenarlı yuvarlak bir kapağa sahiptir.

“anime”

Kapağın geniş tabanında diğerlerinden farklıdır. Oval bir şekle sahiptir.

“Sezar”

Oval koltuk. Temizlerken çok uygun olan bağlantılardan kolayca ayrılır.

“Esinti”

Çok yönlü paslanmaz çelik bağlantı parçalarına sahip modern yuvarlak koltuk.

“Lig”

Yeni çıkan oval model.

Başka

Ayrıca, piyasada son zamanlarda ortaya çıkanlardan “Rimini” ve “Alcor” koltuklarını seçebilirsiniz.. “Rimini” – alışılmadık bir şekle sahip benzersiz bir model. “Alcor”, uzun yuvarlak şekli ile hemen tanınabilir.

Delta – koltuk, “Breeze” modelinin tuvaletleri için uygun bir mikrolift olmadan gelir.

Bütün bu klozet kapakları aynı. Her model duroplasttan yapılmıştır, mikrolift işlevine ve krom kaplı bağlantı elemanlarına sahiptir. İsteğe bağlı olarak aynı modeli microlift olmadan da satın alabilirsiniz. Maliyet ve görünüm bakımından farklılık gösterirler. Müşteri incelemelerine göre, bu koltuklar 7-8 yıl sürüyor. Polipropilenden yapılmış ve plastik montajlı bu popüler modeller için daha fazla bütçe seçeneği var. Malzemenin kırılganlığı nedeniyle çok uzun sürmezler..

Klozet kapağı seçerken, çok yönlü olmadıklarını unutmayın.. Her klozet modelinin farklı şekil ve boyutları vardır, bu nedenle önce ölçüm yapmanız gerekir. Boyutlarla karıştırılmaması için, kapağı sabitlemek için delikler arasındaki mesafeyi (merkezden ölçün), ardından bu çizgiden klozetin ön kenarına kadar ölçmek gerekir. Ve tuvaletin en geniş kısmı bir kenardan diğerine ölçülür.

Rastgele satın alma yapmamalısınız, deneyimli bir satıcıya güvenmek daha iyidir. Tuvaletin fotoğrafını iki açıdan çekebilirsiniz: üstten ve önden, böylece mağazadaki bir danışman doğru koltuğu seçmenize yardımcı olabilir. Veya bir kağıda bir şablon çizin. Modern teknoloji sayesinde, tuvaletin bir fotoğrafını ve boyutunu sosyal ağa gönderebilir ve çevrimiçi sipariş verebilirsiniz..

Müşteriler, Santek klozet kapaklarını sadece mükemmel kaliteleri nedeniyle değil, aynı zamanda uygun fiyatları nedeniyle de tercih ediyor.. Koltuklar “Suntec”, herhangi bir finansal kapasiteye sahip bir kişi tarafından karşılanabilir. Malzeme, bağlantı parçaları ve boyutların maliyetine bağlıdır.